צרו קשר

ייצור מראות

מראות לחדר אמבטיה

בקליר תוכלו למצוא מגוון רחב של מראות שיכולות להתאים לטעמכם האישי!

מראות בחדר אמבטיה אינן מראה יוצא דופן. אנשים רבים תולים אותן בחדר הרחצה שלהם, כיוון שהן פונקציונליות מאוד: בזכותן גברים מגלחים את פניהם מבלי שיפספסו אף אזור והנשים נעזרות בהן כדי להתאפר ולהסתרק. השימוש בהן כבר כל כך נפוץ, עד כי כאשר אנחנו נכנסים לחדר אמבטיה ללא מראה, זה מורגש מאוד וחסר.

מעבר להיותן פונקציונליות להפליא, המראות יכולות לשדרג מבחינה עיצובית את מראהו של חדר הרחצה ולהשפיע עליכם באופן ניכר. באמצעות מראות ממוסגרות מראות מעוצבות, תעניקו לחדר מראה ייחודי ונינוח שישפיע עליכם לטובה. תוכלו להירגע, לאזן את הנפש ולתת למצב רוח חיובי להשתלט עליכם. אין זה סוד שרובנו משילים את לחצי היום יום באמבטיה חמימה ונעימה, בעזרת עיצוב נכון של חדר האמבטיה תוכלו להירגע באמת ולצאת בחזרה נקיים, רגועים ושמחים יותר.

עיצוב אלגנטי - מראות לחדר אמבטיה

קליר תעשיות זכוכית בע"מהינה אחת החברות המובילות והמוכרות ביותר בתחום של עבודות זכוכית. הדגש שאנו שמים הוא על עיצוב אלגנטי ומרהיב בשילוב פרקטיות. הודות לניסיון ביופיו רב שנים והיחס האישי שצוות העובדים מעניק ללקוחות, צברה החברה מוניטין מכובד ואלפי לקוחות מרוצים ונאמנים.

למה דווקא קליר?

בגלל האיכות– ברשותנו ציוד משוכלל אשר באמצעותו אנו מייצרים את כל מוצרינו. הודות למכשור זה, אנו מצליחים לייצר מוצרי זכוכית מגוונים אשר עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום.

בגלל העיצוב– מראה לא צריכה להיות רק פרקטית. עליה לתת גם טאץ' עיצובי ואסתטי, אשר יעניק לכם תחושת נעימה. אצלנו לא תמצאו סתם מראות לחדר אמבטיה, אלא מראות דקורטיביות שיוצרו לאחר תכנון ועבודת מחשבה יצירתית. 

בגלל השירות– צוות העובדים של החברה הינו עתיר ידע וניסיון. הוא מעניק לכל לקוח ולקוח ליווי אישי וייעוץ מקצועי, הנשען על ערכים של אמינות ואדיבות.
 
בואו גם אתם ליהנות מכל היתרונות שהצגנו ותוכלו להפוך את חדר הרחצה שלכם לחדר מרשים ויפה, שלא תרצו לעזוב. לקבלת פרטים נוספים – פנו אלינו עוד היום!