צרו קשר

סוגי דלתות זכוכית

סוגים של דלתות זכוכית לחדר האמבטיה

כשאתם ניגשים לעצב את חדר האמבטיה שלכם, אחד מההיבטים החשובים ביותר, הוא הבחירה בדלת המתאימה עבורו. כיום, נהוג מאד להתקין בחדר האמבטיה דלתות זכוכית. הסיבה לכך היא שהזכוכית לכשעצמה, היא מבודדת נוחה מפני מים,והלחות לא משפיעה עליה. מעבר לכך, אתם רוצים שחדר האמבטיה ישקף תחושה של ניקיון ושל טוהר – אין כמו הזכוכית כדי להעביר את התחושה הזו. עם זאת, חשוב להבין כי קיים כיום היצע עצום של דלתות מזכוכית. בכדי שתוכלו לבחור את הדלת שתתאים לכם, להלן מדריך קצר, שיפרט לכם על סוגי הדלתות האפשריות לבחירתכם.

דלתות זכוכית - הסוגים הנפוצים

זכוכית מחוסמת,
זהו לרוב הדגם הבסיסי ביותר של דלתות זכוכית לחדר האמבטיה. זכוכית מחוסמת היא זכוכית שעברה תהליך מיוחד של חימום וקירור, שאמור להפוך אותה לעמידה במיוחד.כמובן שזכוכית כזו תהיה עם יתרון ניכר עבור חדר האמבטיה שלכם, משום שאתם תרצו ליהנות מדלת זכוכית אשר לא חלילה תתנפץ או תישבר, והזכוכית המחוסמת שהיא גם עבה יחסית, יכולה להבטיח זאת.

זכוכית רפלקטיבית,

כאן מדובר על דלת מסוג אחר לגמרי. דלת כזו עשויה מזכוכית אשר מצופה במתכת. האפקט שמתקבל הוא בעצם, אפקט דמוי מראה (חשוב להבין שלא מדובר על מראה של ממש). דלת כזויכולה להתאים מאד, למי שמעוניין לשמור על הפרטיות שלו מבחוץ, שכן דרך זכוכית כזו,קשה לראות מה מתרחש בתוך חדר האמבטיה


זכוכית חוסמת שמש,
 
נקראת לעתים גם זכוכית אנטי סאן. דלתות זכוכית אלו עשויות כך, שקרני השמש מתקשות לחדור יותר דרכן. מה היתרון בדלת שכזו עבור חדר הרחצה? פשוט מאד – מדובר על זכוכית שהיא מבודדת הרבה יותר טוב את החדר מבפנים. זוהי זכוכית ששומרת יותר על תנאי הטמפרטורה בתוך חדר האמבטיה עצמו.

זכוכית טריפקלס,

מדובר על דלתות זכוכית פופולריות למדי לחדרי האמבטיה השונים. מדובר למעשה על דלת אחת, אשר מורכבת משתי לוחות שונים מזכוכית. בין שני הלוחות הללו,מניחים שכבת למינציה. היתרון המידי כאן הוא בהגנה ובבטיחות. מאחר שאלו שני לוחות עם למינציה ביניהם, הרי שבמקרה של פגיעה בזכוכית, התוצאה לרוב תהיה סדק – אבל לא חלילה חתיכות שנשברות, והדבר עוזר מאד לשמור על שלמות הדלת ולמנוע נזקים קשים.היתרון השני כאן הוא דקורטיבי. אם אתם רוצים שדלת זכוכית מעוצבת לחדר האמבטיה שלכם עם הדפסים שונים וצבעים מיוחדים – אפשר להשתמש בשכבת הלמינציה לכך.

זכוכית נטולת עופרת, 
נקראת לפעמים גם זכוכית אקסטרא קליר. מאחר שמזכוכית זו מוציאים את העופרת, הזכוכית הזו היא שקופה באופן ייחודי עוד יותר מדלתות זכוכית אחרות, ואפשר אף לצבוע אותה בקלות ולקבל דלתות מעוצבות מדהימות לחדר האמבטיה.

מהי דלת הזכוכית שאתם תרצו?

יש כמובן לא מעט דלתות זכוכית אפשריות עבור חדרהאמבטיה שלכם, ולכל אחת מהן יכולה להיות יתרון אחר מבחינתכם. חשבו מהם הצרכים שלכם בחדר האמבטיה, ותוכלו לבחור בדלת המושלמת.