צרו קשר

הכל על ויטרינות

ויטרינות

רוצים להאיר את הבית, ולהכניס אליו את היופי של הגן או המרפסת שלכם? מעוניינים לגלות לעיני כל את המוצרים שניתן לרכוש בחנות שלכם? חברת קליר תייצר עבורכם את הויטרינה המושלמת.

לייעוץ ולהזמנות חייגו
03-6344151 | 072-3227971

היכן רצוי להתקין ויטרינות?

  • בחנויות ובעסקים
  • בבתים פרטיים
  • בדירות מגורים
  • בחברות מסחריות
  • במוסדות ממשלתיים

מהי בעצם ויטרינה?

ויטרינה היא בעצם חלון מאוד גדול, אשר יכול בקלות רבה לתפוס קיר שלם. המונח מוכר לנו במיוחד מעולם עיצוב החנויות, שכן החלון החיצוני של העסק מגלה לעיני הלקוחות הפוטנציאליים אילו מוצרים ניתן לרכוש במקום. פריטים מייצגים מסודרים בצורה מחמיאה בחלון הראווה, אשר מגן על הפריטים הללו מבלי להסתיר אותם. לכן ויטרינות הן בעצם כרטיס הביקור של החנות ברחוב.

אותו הדבר קורה גם בבית, שכן החלון הגדול בסלון חושף את דיירי הבית לנוף שבחוץ, ומאפשר לאור לחדור לתוך הבית. הויטרינות נותנות הרגשה של חלל גדול יותר בעסק או בבית. כיום לא ניתן לתאר את עולם הבנייה לצרכים פרטיים או מסחריים ללא ויטרינות.

ויטרינות בתור חלונות גדולים ממלאים תפקידים רבים, והם צריכים לא רק לתרום לקישוט הבית, אלא גם, ובעיקר, להגן עליו מפני אתגרים שונים. כמובן שהן חייבות להיות אטומות, בין אם אנו מדברים על מוצרים המיועדים לבית עסק או כאלו שעתידים להיות מורכבים בבנייה פרטית. לשם כך, חשוב להתאים את המוצר לפתח החלון ולהרכיבו בצורה נכונה ומקצועית.

חשוב להתחשב גם בנוחות השימוש, שכן פתיחה של חלון גדול כל כך עלולה להיות לא פשוטה. חברת קליר מייצרת ויטרינות המותאמות היטב ללקוחות ולצורכיהם, ולכן מוצרים אלו לא גורמים לבעיות איטום. מעבר לזאת, כל המוצרים מתוצרת קליר הינם נוחים לשימוש, שכן אנו חושבים לא רק על עיצוב אלא גם על שימוש יעיל, והויטרינות שלנו מבטיחות את שניהם בצורה המקסימלית.

סוגי ויטרינות

בחיי היום יום אנו נתקלים במגוון ויטרינות זכוכית במקומות רבים ושונים. למשל כשאנו מביטים בחלונות הראווה של חנויות שונות, בבתים בהם הדיירים בחרו לעשות שימוש בשידה או ארונית עם ויטרינה, וגם בבתי העסק שונים תוכלו למצוא ויטרינה כחלק מהעיצוב הכללי של המקום. ויטרינה מוסיפה יוקרה, אסטטיקה, מראה אלגנטי ואף יוצרת הפרדה בין הלקוח לבין המוצר. אבל ללא ספק מדובר בחלק מחוויה מסוימת וייחודית שמתווספת לנוכחותה של הויטרינה כחלק מהעיצוב של הבית, העסק והמשרד.

הוויטרינה הקלאסית

ויטרינות מגיעות במגוון רחב של עיצובים. הן יכולות להיות עשויות מחומרי גלם שונים, אך המשותף לרובן הוא כמובן אלמנט הזכוכית הנקייה המשולב בהן. ויטרינות לבית בדרך כלל עשויות עץ, כאשר תפקידה של דלת הזכוכית הוא להשקיף על תוכנן של אותן הוויטרינות. ברוב המקרים נהוג לאחסן בהן פסלים, תמונות, כלים וחפצינוי מסוגים נוספים.לעומתן, ויטרינות לחלונות ראווה יהיו עשויות אך ורק מזכוכית, מסוג איכותי ועמיד במיוחד. כאן המטרה היא לאפשר לעוברים והשבים לראות בצורה הטובה ביותר את הפריטים אשר מוצגים באותן חלונות ראווה, ומצד שני לייצר הפרדה בין הלקוח לבין המוצר.

ויטרינות בעיצובים מודרניים

ישנן ויטרינות נוספות בשוק, המשלבות אלמנטים של אלומיניום בעיצוב, או פרזול שלממש. כאן נכנס האלמנט העיצובי והטעם האישי של הלקוח. כמובן שישנם גם סוגים יקרים יותר, המשלבים זהב וכסף, וייעודם לרוב הוא חנויות יוקרתיות במיוחד.

נדבך נוסף בעיצובי ויטרינה הוא אלמנט התאורה שבה. בעוד פעם הוויטרינה הייתה מכילה תאורה פשוטה ואנמית, כיום ניתן למצוא ויטרינות עם תאורה ממוקדת, בצבעים, עם לדים או תאורה חמה, המשרה אוירה יוקרתית וייחודית.

התאורה מוסיפה ממדים שונים לוויטרינה, אשר לא נראים בדרך כלל. כך למשל, תאורה חמה תייצר תחושה נעימה ויוקרתית. תאורה לבנה יכולה לייצר תחושה קרה ואולי תתאים דווקא להצגת יהלומים. תאורה צבעונית יכולה להבליט מוצרים מסוימים,כגון תכשיטים צבעוניים מחומרי גלם פשוטים.

כל אלו הם אלמנטים מודרניים יחסית בתחום, אשר מתאימים לחנויות שונות או תצוגות מגוונות. אך בסופו של דבר, הוויטרינה הטובה ביותר היא עניין של טעם אישי. כאן המקום שלכם ללכת עם הלב והטעם האישי שלכם, ולבחור בוויטרינה אשר תתאים לכם בצורה המיטבית. 

על חשיבות החלון והוויטרינה בבית של כל אחד מאתנו

כשאנחנו מעצבים את הבית שלנו, אחד הדברים שאליהם אנחנו צריכים לתת דעתנו במידה הרבה ביותר הוא כל מה שקשור לחלונות ולמה שמכסה אותם. תפקיד החלון ברור לכולנו – כניסה של אור טבעי ושל ריחות ואוויר פתוח לבית שלנו. עם זאת, בחירה לא נכונה של מה שמכסה את החלון יכולה להעיב על התפקיד החשוב הזה.

בהקשר זה, הפתרון הקלאסי והאיכותי ביותר ברוב המוחלט של המקרים היא ויטרינות. הוויטרינה מכסה את החלון בצורה מלאה אך שקופה ופתוחה, ויוצרת תחושה של מרחב בין החדר לבין החוץ. עם זאת, גם בתחום זה ישנן אפשרויות רבות בבחירה של ויטרינה לבית שלנו ולחדר שלנו, ונסקור בקצרה את האפשרויות שלנו בשביל לבחור באפשרות האיכותית ביותר עבורנו.

סוגים שונים של ויטרינות שיכולים להתאים לעיצוב בתים מגוון

  • הסוג הראשון והברור מאליו שנשקול בבחירה של ויטרינה הוא ויטרינות בעיצוב קלאסי. העיצוב הקלאסי מוכר לכולנו – זכוכית נקייה ורחבה שמותקנת במסילה לפני החלון ונותנת תחושה של פתיחות, כאשר גם כשהחלון סגור נדמה שיש תחושה של מרחב ושל חלון פתוח בחדר. עיצוב קלאסי שכזה הוא איכותי במיוחד לחדרים וחלונות גדולים, חלונות ראווה וייצור מרחבי תצוגה איכותיים שונים.
  • אם נבחר ויטרינה בעיצוב מודרני וייחודי, נוכל לצאת בהצהרה ויזואלית ועיצובית יחידה במינה בחלק חשוב בביתנו כמו החלון. עיצובים שכאלה יכולים לשלב אלמנטים מתכתיים או אלמנטים של אלומיניום בוויטרינה שלנו, כך שאנחנו יוצרים מראה חדשני ו"הייטקי" כשאנחנו מעצבים את החדר שלנו. עוד אלמנטים שניתן להוסיף לוויטרינה הם של תאורה פנימית וצבעונית של לדים, שתיתן לוויטרינה מראה ייחודי ומדהים במשך כל שעות היום והלילה.
חברת קליר היא הכתובת שלכם לייצור ויטרינות איכותיות שילוו אתכם שנים רבות.