צרו קשר

מקלחונים לאמבטיות

מקלחונים לאמבטיות

השילוב בין מקלחונים לאמבטיות בחדרי רחצה

כאשר באים לתכנן חדרי רחצה בבתים פרטיים, בדרך כלל בשלב מוקדם מאוד יחסית, עולה השאלה: מקלחון או אמבטיה? ההתלבטות בין מקלחון לבין אמבטיה לא אחת עולה גם כאשר באים לשפץ חדר רחצה קיים על מנת להתאימו לצרכים המשתנים של דיירי הבית. אם גם אתם נמצאים כעת בלבטים ומתקשים להכריע בין מקלחון לבין אמבטיה, אנחנו שמחים לבשר לכם שהיום כבר לא צריך לבחור.

בין אם באמצעות מקלחונים פינתיים ובין אם באמצעות אמבטיון, באפשרותכם ליהנות משני העולמות במקביל מבלי להתפשר על דבר.

טעויות שחשוב להימנע מהן כשבאים לשלב בין מקלחונים לאמבטיות בחדרי רחצה

אחד האתגרים הגדולים ביותר בשילוב בין מקלחונים לבין אמבטיות בחדרי רחצה הוא החלל המוגבל והצנוע יחסית של חדרי הרחצה הסטנדרטיים. מגבלה זו גורמת לרבים לעשות טעויות עיצוב בסיסיות, שבדרך כלל דורשות ביצוע של תיקונים בשלבים מאוחרים יותר. לפיכך, עליכם להיות מודעים לשתי טעויות קלאסיות ונפוצות: אוורור לא מספיק של חדר הרחצה וחוסר פרופורציות בין האלמנטים בחדר.

כמו כן חשוב להימנע מיצירה של חוסר איזון בין המקלחון והאמבטיה לגודלו של החדר. ישנה חשיבות עצומה למשל למרחקים שבין האסלה לכיור או בין האמבטיה לאסלה ואי הקפדה על מרחק מינימאלי בין האלמנטים השונים, עלול ליצור חדר רחצה דחוס, לא מזמין, מסורבל ומחניק. זוהי הסיבה לכך שכאשר באים לתכנן חדר רחצה, מומלץ תמיד להיעזר באיש מקצוע המכיר את התחום מאחור ומלפנים.

שני פתרונות לשילוב מוצלח וקולע בין אמבטיות למקלחונים

להלן שני פתרונות אפשריים לאל שלא מוכנים לוותר על השילוב המושלם בין אמבטיה למקלחון:

  • מקלחונים פינתיים – המקלחון הפינתי מאפשר לחסוך לא מעט מקום ולפיכך מהווה פתרון מושלם עבור חדרי אמבטיה צנועים יחסית. המקלחון יכול להיות ממוקם באותו הקו שבו ממוקמת האמבטיה ולהוות מעין המשך ישיר שלה.

  • אמבטיונים – שילוב מנצח בין אמבטיה לבין מקלחון, המשלב בין היתרונות של שני האלמנטים ומבטל את החסרונות.

לקבלת פרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע המומחים של חברת קליר תעשיות זכוכית, העוסקים בהתאמה, תכנון, ייצור ושיווק של מוצרי זכוכית לרבות מקלחונים פינתיים, מעקות זכוכית,מחיצות זכוכית, ויטרינות, מראות מעוצבות ועוד. באפשרותכם להתקשר לטלפון 03-6344151 או פשוט להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צרו קשר" באתר ונציגי השירות של החברה ישובו אליכם בהקדם.

לייעוץ והזמנות חייגו
03-6344151 | 072-3227971