צרו קשר

מקלחונים מעוצבים

מקלחונים מעוצבים

מעוניינים במקלחון שיהיה לא רק פונקציונלי, אלא גם יתרום לעיצוב מרשים ומעניין לחדר האמבטיה כולו? חשוב לכם שכל פרט ופרט יהיה מעוצב בטוב טעם ומותאם היטב לצרכים שלכם? אתם מוזמנים לחברת קליר תעשיות זכוכית, חברה בעלת ותק רב וניסיון נרחב בייצור מגוון מקלחונים מעוצבים.

לייעוץ והזמנות חייגו 072-3227971

מה הופך את המקלחון שלכם למעוצב?

  • ציורים וקישוטים מושקעים וייחודיים
  • צורה מיוחדת, המותאמת היטב למבנה החדר ולעיצובו
  • חומרים איכותיים, התורמים למראה יוקרתי של המוצר
  • התאמה של המקלחון לעיצוב הכללי של החדר

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים

אחת התכונות המבחינה בין מקלחונים מעוצבים ויוקרתיים לבין מוצרים סטנדרטיים זה ההקפדה על הפרטים הקטנים. כשאנו בונים מוצר, אנו מקפידים על דיוק רב בעבודה, ושמים לב לכל פרט ופרט, כך שלקוחותינו יוכלו ליהנות ממוצר שהוא לא פחות ממושלם. כל ציור וקישוט מתבצעים בצורה ישרה ובמקום הנכון ביותר לעיצוב המקלחון, כל החלקים נחתכים בצורה מדויקת וללא פספוסים קטנים, והתוצאה הסופים אסתטית מאוד.

מה חשיבותה של ההרכבה?

הרכבה מקצועית ונכונה של המקלחון חשובה לא פחות מייצור איכותי של המוצר. כל עובדינו מנוסים מאוד, ומבצעים את עבודות ההרכבה מתוך מטרה להעניק את המראה האופטימאלי ביותר למוצר. ההרכבה האיכותית היא חלק חשוב ביותר בשירות המלא שמקלים לקוחותינו. ההרכבה המקצועית מאפשרת לנצל בצורה מקסימאלית את מלוא הדרם של שלל המקלחונים המעוצבים שלנו.

מה המקלחון שמתאים לכם?

כשאנו מעצבים מקלחונים עבור לקוחותינו, אנו דואגים לבדוק את מבנה האמבטיה שלהם, את העיצוב הכללי של החדר וכמובן גם מתעניינים בצרכים וברצונות של לקוחותינו. בהתייחס לכל המידע הזה, אנו ממליצים על המוצר האופטימאלי עבור הלקוח מבחינת מבנה ועיצוב, והכול תוך התחשבות בתקציב הלקוח.
מקלחונים מעוצבים מאיכות מעולה מזמינים מקליר.